Staň se STVOŘITELKOU online světa.

Na míru tvým potřebám i touhám tvého publika.

Obsahová strategie na sítě i mimo ně.

Pomůžu ti …

najít témata

s obsahovou strategií

stvořit kurz od A do Z

s texty kolem prodeje

Jsem tu pro tebe. 

Vím, jak stvořit online svět, aby byl zábavný, udržitelný, kreativní a hlavně TVŮJ. Jako učitelka výtvarky využívám své kreativity a motivuji podnikatelky k tvorbě jejich online světa.

Jsem zastánkyní efektivního publikování obsahu, který ideálně generuješ ze svého vlastního života. Žádné složité plánování, ale jednoduché postupy k výběru námětů hodnotných článků, příspěvků, videí, magnetů atp. 

Budování komunity musí být zábava, jinak je to dlouhodobě neudržitelné. Pokud strávíš denně nad vymýšlením náplně svých sociálních sítí několik hodin, pak je tahle konzultace právě pro tebe.

Kurzy

Když potřebuješ prolomit ledy.

Záznam webináře

5denní e-mailový kurz

Osobní podpora

Když potřebuješ jen zevrubně pošťouchnout k akci.

Když potřebuješ dlouhodobé vedení.

Kdo jsem?

Jsem maminkou 4 dětí, takže na sítích nemůžu trávit všechen svůj volný čas. Nastavila jsem si jejich správu tak, abych nemusela dlouze přemýšlet, co na sociální sítě dát, ale zároveň, aby to bylo užitečné pro moje sledující.

Mým srdcovým místem je Facebook. Jako učitelka výtvarky využívám své dovednosti k motivaci ke kreativitě a k vedení poutavého obsahu.

Jsem zastánkyní efektivního publikování obsahu, který ideálně generuješ ze svého vlastního života. Žádné složité obsahové mapy, ale jednoduché postupy k výběru námětů hodnotných článků, příspěvků, videí, magnetů atp. Budování komunity musí být zábava, jinak je to dlouhodobě neudržitelné. Pokud strávíš denně nad vymýšlením náplně svých sociálních sítí několik hodin, pak je tahle konzultace právě pro tebe.

Reference

Objednala jsem si konzultaci, protože jsem cítila, že mojí stránce něco chybí. Katka se hned svýmí postřehy vrhla do práce a já jen zírala.

Vůbec jsem netušila, že mi hodina s Katkou přinese tolik nových pohledů, mám popsané 4 stránky tipů a nápadů na několik měsíců.

Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala Katce napsat, rozhodně mi její konzultace otevřela oči, a já si díky ní troufám být více vidět.

Kačka se držela tématu přímo, srozumitelně, žádné zbytečné povídání okolo. Poradila mi co je v mém podnikání důležité, aby se objevovalo na stránkách a jak to dělat. Děkuji ti moc zase se vrátím.

Šárka ŠtroufováYoniart

I když mě moje firemní stránka šlape jako na drátkách (4tis. fans), není vůbec na škodu to s někým občas zkonzultovat.

Káťa má fakt přehled, vyzná se ve všech pojmech a zná rozdíly mezi otevřenou i uzavřenou fb skupinou i stránkou. Ví, jak fungují algoritmy, jak zvýšit dosah na stránce, podpořit organiku a jak komunikovat se sledujícími.

Z konzultace mám zápis v online dokumentu, který jsme postupně společně daly dohromady. Mám nápady na nové druhy příspěvků i doporučení pro založení nové bp pro moji novou službu: poradenství pro rukodělné podnikavce, aby se mi netříštila cílová skupina.

Káťa svojí vlastní bp Caloneta vede způsobem, který se mi fakt líbí a který funguje, a tak je to holka na pravém místě.

Monster AnčeMonstrance.cz

Konzultace pro mě byla velmi přínosná, protože mi pomohla najít odpověď na jeden z problémů, který řeším už dva roky: jakým způsobem mohu na sítích propagovat příběhy a pohádky, které doprovází hračky z mé dílny.

Mám nápady, jaké (a jak) příspěvky psát. Katka mi ukázala, že stačí se dívat z jiné perspektivy, a pomohla mi změnit přístup k tématům.

Možná ten Facebook nakonec začnu mít i ráda. Rozhodně doporučuji všem, kdo neví, co na ty sítě mají pořád dávat.

Barbora PallováLesito.cz