Staň se tváří svého podnikání.

v kurzu Byznys selfie.

On-line podnikání začíná budováním vztahů v komunitě a vzniká mezi námi podnikatelkami a publikem. Vytvořit vztah však chvíli trvá. Nejdříve se musíte někde POTKAT. Pak se vzájemně POZNAT a nakonec může dojít i k PRODEJI. Lidé totiž budou vždy raději nakupovat od lidí, které znají než od náhodných kolemjdoucích.

Nauč se umění sebepropagace.

Sdílením své fotky přitahuješ pohledy skutečných lidí, které pak mohou tvořit skutečně vztahy, jež generují skutečné prodeje.

Ukázáním svojí tváře otevíráš možnost, že druhá strana může jít blíž.

Prezentováním svého pohledu, tvoříš energetický kruh mnohem širší než dokáže fotobanka.

Když tvoje tvář stane součástí online světa, je větší pravděpodobnost, že se stane součástí skutečného světa tvého ideálního klienta.

Přestaň přemlouvat své partnery, děti i kamarádky, aby tě vyfotili.

Staň se sama sobě fotografem. Kdykoliv a kdekoliv.

Co se v kurzu naučíš?

Vyladíš mysl na chvíli, kdy telefon přepneš na přední kameru. Začneš vnímat krásu sama sebe, což je pro uvolněné selfie jeden z klíčových bodů. Dostaneš tipy, co můžeš udělat právě teď, aby ses sama sobě zalíbila.

Objevíš správné místo uvnitř svého bytu, ale i venku v jeho okolí. Řeknu ti, na co se zaměřit, abys ve svém okolí na fotce vypadala skvěle.

Zjistíš, jak do fotky dostat emoce a jak jimi podpořit poutavost fotky. Emotivně zabarvené fotky zastavují skrolující palce na zdi a pomáhají čtenáři vcítit do sdělení ve fotce i textu.

Vytvoříš si portfolio artefaktů, které budou dokreslovat atmosféru fotky a spojovat tak tebe s tématem svého podnikání. Naučíš se hledat záchytné body ve svém běžném životě a používat je k aktuálnímu sdílení svého podnikání.

Půjdeš se mnou do akce a zaplníš fotogalerii aktuálními fotkami. Naučíš se využívat chvíle ve svém životě k tvorbě sebepropagačních fotek a už nikdy nebudeš muset otevírat fotobanky.

Naučíš se umění vizuálního storytellingu a tvorba příspěvků na sítě už bude hračka.

Dej svému podnikání nezaměnitelnou tvář

Byznys selfie prošlo více jak 110 žen, přečti si jejich slova, co se v kurzu naučily.

Kurz mě donutil vystoupit z komfortní zóny, odhalit se, ukázat se a navíc vymyslet kompozice. Bylo to spousta aha zážitků a díky nim se mi podařilo udělat opravdu úžasná selfie, kde se sama sobe líbím. Kurz byl téměř jako psychologické poradenství a navíc obrovská zábava. Strašně moc dekuji.“

I když si selfie fotím, byla jsem překvapená, že spousta věcí mě nenapadla, jak je fotit. Hodně z toho dělám intuitivně, ale v kurzu jsou primo pojmenovaný a můžu si na ně dát pozor. Opravdu hodně inspirace nejen od lektorky, ale i od holek, který se do toho vrhly a mohla jsem vidět všechny jejich nápady. Zároveň ta bezpečnost skupiny, že se může nasdílet všechno je bomba.

„Tento workshop byla fakt zábava. Selfie jsem skoro nefotila a už vůbec neprezentovala. Je neuvěřitelné, jak dodržování pár zásad úplně změní vzhled člověka. Teď se sama sobe na fotkách líbím a nestydím se je ukázat.

„Kurz mi dal novou vášeň a to je pořizování selfie. Taky spoustu nápadů a inspirací, kam můžu posunout své příspěvky na sociálních sítích a taky teď sama sobě na fotkách líbím.“

„Kurz byl pro mě neskutečně obohacující. Už vím, jak fotit přirozené, uvolněné selfie. Posun je pro mě neskutečný. Vytvářím své fotky, které jsem neměla několik let. Potřebuji jen sebe a mobil.

„Naprosto úchvatně, profesionálně a polopaticky zpracované téma, dokonce mne to motivovalo k focení selfíček, které jsem předtím nesnášela. Nyní už vím, že fotit selfie je skutečné umění a když se dobře uchopí (tak, jak Katka učí), tak i sociální media mohou ožít do zajímavosti a krásy.

Kdo tě bude provázet?

Jsem Kateřina Polreichová, obsahová mentorka s vizuálním zaměřením. Začala jsem podnikat v roce 2019 v oblasti látek a šicích kurzů. V době, kdy se online prostor začal zaplňovat a být těsným pro spoustu podnikatelů.

Potřebovala jsem najít způsob, jak se na první pohled odlišit od konkurence a byla rozpoznatelná na sociálních sítích. Při prvním sdílení své tváře na zdi jsem pochopila, že takové dosahy a interakci publika žádným uměle vytvořím příspěvkem opakovaně nezískám.

Začala má cesta hledání sama sebe, zkoušení pozic, poloh, natáček a vytáček. Čím více jsem byla vidět, tím více bylo vidět moje podnikání a zvyšovaly se i moje příjmy. Se zvyšováním dosahů, se začaly opakovat i dotazy jiných žen: „Jak to děláš?“ ptaly se mě. Tím začala i má cesta vizuální mentorky obsahu na sociálních sítí.

Vzbuzuji v ženách jejich spící kreativitu a poňoukám je k akci.

Již více jak 700 žen v mé byznysové skupině pro kreativní ženy pravidelně vystupuje ze svého komfortu a zvyšuje dosahy svých příspěvků. Mým cílem je, aby se každá žena cítila na sociálních sítích uvolněně a neměla problém sdílet své podnikání prostřednictvím svojí tváře.

Protože když ne ony, tak kdo jiný tvoří jejich podnikání?

Staň se tou, kterou skutečně jsi.

V textu, fotkách i videích.

V kurzu