Jsi na počátku svého online podnikání?

Chtěla bys, aby tě lidé spojovali s tvým podnikáním?

Chtěla bys prostě ZAČÍT BÝT VIDĚT, ale nevíš, jak na to?

Už se přestaň schovávat a ukaž sebe v online světě.

Vstup do kurzu Jak začít být vidět na sociálních sítích a ukážu ti jasnou cestu kudy se vydat.

Ve videiích ti povím:

Jak pečovat o osobní profil.

Jak komunikovat ve skupinách.

Jak pečovat o svoji komunitu a proč ji budovat.

Dám ti konkrétní tipy na tvorbu příspěvků.

Jak se odhodlat k živým videím.

Jak dosáhnout virálního příspěvku.

Jaké jsou pilíře kvalitního obsahu.

V online světě tě nikdo neuvidí, dokud se sama neukážeš.

Poradím ti, jak na to.

Kurz ti pomůže:

zviditelnit tvé jméno na sítích

budovat svoji komunitu

zvyšovat dosahy

s prvními příspěvky

zažehnout jiskru kreativity

odrazit se a konečně začít

Co dostaneš?

Kurz je tvořen sestříhanými záznamy živých videí, které jsem během několika let odvysílala v mé skupině. Dohromady je to více jak 3 hodiny informací o tom, jak začít být vidět v online světě.

Můžeš si stáhnout prezentace, které používám ve vysílání a studovat i bez videodoprovodu.

Je pro tebe, pokud potřebuješ zažehnout první jiskru života na tvých sociálních sítích. Dodá ti odvahu začít s obsahem, přestat se bát sdílet své podnikání a pomůže ti rozkomunikovat tvoje publikum.

K záznamům máš přístup celý 1 rok od zakoupení.

Po zaplacení ti automaticky přijdou přihlašovací údaje do tvé e-mailové schránky, kde budeš mít přístup do členské sekce, kde najdeš všechny materiály a videa kurzu.

Pokud budeš mít jakýkoliv problém napiš mi na caloneta@caloneta.cz


Kdo jsem?

Jsem maminkou 4 dětí, takže na sítích nemůžu trávit všechen svůj volný čas. Nastavila jsem si jejich správu tak, abych nemusela dlouze přemýšlet, co na sociální sítě dát, ale zároveň, aby to bylo užitečné pro moje sledující.

Mým srdcovým místem je Facebook. Jako učitelka výtvarky využívám své dovednosti k motivaci ke kreativitě a k vedení poutavého obsahu.

Jsem zastánkyní efektivního publikování obsahu, který ideálně generuješ ze svého vlastního života. Žádné složité obsahové mapy, ale jednoduché postupy k výběru námětů hodnotných článků, příspěvků, videí, magnetů atp. Budování komunity musí být zábava, jinak je to dlouhodobě neudržitelné. Pokud strávíš denně nad vymýšlením náplně svých sociálních sítí několik hodin, pak je tahle konzultace právě pro tebe.

Reference

Objednala jsem si konzultaci, protože jsem cítila, že mojí stránce něco chybí. Katka se hned svýmí postřehy vrhla do práce a já jen zírala.

Vůbec jsem netušila, že mi hodina s Katkou přinese tolik nových pohledů, mám popsané 4 stránky tipů a nápadů na několik měsíců.

Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala Katce napsat, rozhodně mi její konzultace otevřela oči, a já si díky ní troufám být více vidět.

Kačka se držela tématu přímo, srozumitelně, žádné zbytečné povídání okolo. Poradila mi co je v mém podnikání důležité, aby se objevovalo na stránkách a jak to dělat. Děkuji ti moc zase se vrátím.

Šárka ŠtroufováYoniart

I když mě moje firemní stránka šlape jako na drátkách (4tis. fans), není vůbec na škodu to s někým občas zkonzultovat.

Káťa má fakt přehled, vyzná se ve všech pojmech a zná rozdíly mezi otevřenou i uzavřenou fb skupinou i stránkou. Ví, jak fungují algoritmy, jak zvýšit dosah na stránce, podpořit organiku a jak komunikovat se sledujícími.

Z konzultace mám zápis v online dokumentu, který jsme postupně společně daly dohromady. Mám nápady na nové druhy příspěvků i doporučení pro založení nové bp pro moji novou službu: poradenství pro rukodělné podnikavce, aby se mi netříštila cílová skupina.

Káťa svojí vlastní bp Caloneta vede způsobem, který se mi fakt líbí a který funguje, a tak je to holka na pravém místě.

Monster AnčeMonstrance.cz

Konzultace pro mě byla velmi přínosná, protože mi pomohla najít odpověď na jeden z problémů, který řeším už dva roky: jakým způsobem mohu na sítích propagovat příběhy a pohádky, které doprovází hračky z mé dílny.

Mám nápady, jaké (a jak) příspěvky psát. Katka mi ukázala, že stačí se dívat z jiné perspektivy, a pomohla mi změnit přístup k tématům.

Možná ten Facebook nakonec začnu mít i ráda. Rozhodně doporučuji všem, kdo neví, co na ty sítě mají pořád dávat.

Barbora PallováLesito.cz


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.